Služby

V rámci zkvalitňování a rozšiřování svých služeb Renex od roku 2010 nabízí zpracování a dodání kompletní výrobní dokumentace plastikačních jednotek, především pak vytlačovacích šneků, pracovních válců, vzduchových temperančních jednotek pro plastikárenské a gumárenské extrudery, vstřikolisy, vyfukovací stroje a další strojní díly pro linky apod. Dokumentace obsahuje i poptávkový výkres pro získání nabídek od dodavatelů.

Výhody pro vás:

  • možnost vybrat si nejvýhodnějšího dodavatele ( v současnosti je již na českém trhu několik tuzemských i zahraničních dodavatelů)
  • možnost opakovaného použití dokumentace - šneky a válce jsou opotřebitelné díly, které je nutno si pro spolehlivý provoz výroby po uplynutí životnosti permanentně a pravidelně zajišťovat
  • lepší vyjednávací pozice – vlastnictví výrobní dokumentace vám umožní optimální výběr z nabídek dodavatelů a docílení nižší ceny včetně kratšího dodacího termínu
  • možnost modifikace původního provedení - do dokumentace Renex promítne všechna vaše případná individuální přání na úpravy, modernizaci, jiné geometrie šneků, válců apod.
  • aplikace ověřených konstrukcí - v současnosti má Renex k dispozici již 334 konstrukčně zpracovaných souprav, výrobně i funkčně ověřených, ze kterých lze vybrat nejvhodnější řešení pro vaše podmínky.
14-100

Potřebujete si zajistit náhradní součásti pro vaše zahraniční stroje (extrudery, linky, atd.) které obsahují atypické evolventní profily (např. hřídele s evolventním drážkováním, šnekové segmenty, míchací segmenty, ozubená kola, zubové spojky, vřetena převodovek), jejichž parametry (modul, úhel záběru, úhel sklonu, korekce) evidentně neodpovídají normalizovaným hodnotám dle ČSN a DIN ? Renex vám nabízí provedení výpočtů včetně specifikací a elektronických dat pro výrobu vnitřního drážkování na drátořezech.

15-100

Renex vám navrhne, vyřeší a zpracuje pro vaše dvoušneky exaktní konstrukci křivky profilu segmentů a její aproximaci pro výrobu na NC soustruhu nebo NC fréze.

16-100

Joomla templates by a4joomla