Nabídka pro vás

V oblasti plastikárenských strojů(extrudery, vyfukovací stroje, vstřikovací stroje) dodávky jak konvenčních, tak i barierových vytlačovacích šneků s tzv. Z-sekcemi, Maddock sekcemi, Egan sekcemi, s Mailleferovým závitem, Baarova geometrie, s míchacími sekcemi, jednochodé, dvouchodé a kombinované, evakuační s vyměnitelnými evakuačními nákružky, s geometrií pro recyklaci, dvoušnekové geometrie. Rekonstrukce plastikačních jednotek vstřikolisů na různé dimenze, barierové šneky do vstřikolisů.

03-100

Specialitou Renexu je úprava konvenčního jednošnekového extruderu na zpracování materiálů ve formě prášků (PE, PVC) s nezanedbatelnými ekonomickými přínosy v důsledku cenové diference prášku a granulátu. Pracovní válce se vstupními zónami hladkými, axiálně drážkovanými, spirálově drážkovanými (nejmodernější prvek pro řešení problémů s vtahováním materiálu), s vodním a olejovým chlazením, s vyměnitelnými pouzdry vstupní zóny a pod. Má-li stroj příslušnou výkonovou rezervu pohonu, lze dosáhnout využitím kombinace vhodných prvků modernizované geometrie zvýšení výkonu až o 30%.

04-100

V oblasti recyklačních extruderů řešení problémů a nedostatků strojů, plynoucích z provozních poznatků a zkušeností zákazníků, řešení vyměnitelnosti rychle se opotřebovávajících komponentů, ucpávek, míchadel apod.

05-100

V oblasti gumárenských strojů (extrudery, vstřikovací stroje, protektorovací stroje) Vám RENEX nabízí geometrie šneků s konstantním a degresivním stoupáním, jednochodé, dvouchodé, vícechodé a kombinované geometrie, excentrické (tzv. PW šneky) geometrie, s vyměnitelnými plastikačními nákružky, s vyměnitelnými plastikačními přepážkami, evakuační šneky s vyměnitelnými evakuačními nákružky, QSM (kolíkové) geometrie, Mailleferův závit, spirálové vtahovací sekce, pracovní válce monolitické konstrukce, ale i se suchými a mokrými vložkami včetně rekonstrucí strojů. Ke všem plastikárenským i gumárenským šnekům Vám RENEX dodá i kvalitní rotační těsnící hlavy.

06-100

07-100

V oblasti temperace pracovních válců provádí RENEX modernizaci a zvýšování účinnosti topení a vzduchového chlazení pracovních válců plastikárenských extruderů a vstřikovacích strojů. Zastaralé a málo účinné temperační systémy mohou být v převážné většině případů nahrazeny kompaktními jednotkami, navrženými a vyrobenými dle konkrétních podmínek na stroji zákazníka. Obsahují výkonná topná tělesa s keramickou izolací a účinné chladící ventilátory. Pro případy přehřívání některých zón pracovního válce (např. v oblasti kompresní zóny šneku) je možné nabídnout tzv. T-CHZ jednotku, vybavenou přídavnými hliníkovými žebrovanými chladiči. RENEX pro Váš stroj navrhne a dodá i samotná topná tělesa s keramickou izolací.

08-100

V oblasti potravinářských strojů (potravinářské extrudery) Vám RENEX nabízí dodání šneků, míchacích a hnětacích elementů pro jednošnekové i dvoušnekové extrudery včetně pracovních válců a jejich vložek. Jsou vyrobeny ze speciálních vysokopevnostních antikorozních ocelí a povrchově tvrzené.

09-100

Z dalšího sortimentu Vám RENEX nabízí dodávky pracovních válců, gumárenských hlav, např. obstříkávacích
hlav, srdcovky do oplášťovacích hlav, hlavy na běhouny, profily a pod., granulační desky pro granulování práškových
nebo recyklovaných plastů.

10-100

RENEX má v současnosti k dispozici 334 konstrukčně zpracovaných souprav nejrůznějších typů plastikačních jednotek pro celou škálu plastikárenských, gumárenských a potravinářských strojů. Tento sortiment již umožňuje splnit jakýkoliv požadavek, dovoluje provádět různé modifikace, kombinace, přenosy osvědčených geometrií mezi jednotlivými stroji, modelování a pod. při řešení konkrétní problematiky Vašeho stroje, přičemž je současně možné akceptovat a do dodávaných dílů promítnout Vaše přání, zkušenosti a poznatky s provozováním stávajícího zařízení. RENEX má k dispozici i materiálovou databázi a SW pro počítačovou simulaci procesů v plastikační jednotce a optimální doladění geometrie šneku na konkrétní zpracovatelské podmínky zákazníka. S její pomocí lze navrhnout a vyladit novou geometrii šneku pro materiál, který máte v úmyslu zpracovávat na Vašem stroji.

11-100

Šneky a válce jsou dodávány z ušlechtilých ocelí, zušlechtěné, nitridované, s atesty materiálů a defektoskopicky zkoušené. Soupravy mohou být dodány i v pancéřovaném provedení (tvrdokovová vrstva na hřebenech závitů, bimetalický válec) pro zpracování plastů a kaučukových směsí s abrazivními plnidly a příměsemi. Kontrole výroby a kvalitě je věnována maximální pozornost, životnost všech dílů je zcela srovnatelná s výrobky renomovaných firem.

12-100

13-100

 

Joomla templates by a4joomla